TRENINGI INDYWIDUALNE

Treningi personalne, indywidualne Gdańsk Wrzeszcz – Trening z trenerem personalnym

Stare przysłowie mówi, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do… niczego. Zasada ta ma zastosowanie w niemal każdej sferze życia – również dotyczącej aktywności fizycznej. Zdecydowanie lepsze efekty przyniesie Ci trening indywidualny z trenerem niż zajęcia grupowe. Dlaczego? Trener personalny w pełni skupi się na Twoich oczekiwaniach i możliwościach – również wydolnościowych. Dobierze taki plan treningowy, aby jak najszybciej i bez szkody dla zdrowia osiągnąć zamierzone cele. Szukasz kogoś, kto wskaże Ci kierunek i wesprze w zmianie? Trenerzy z Move4Life w Gdańsku czekają na Twój pierwszy ruch!

 

Trener personalny (osobisty, prywatny) Gdańsk

Dlaczego warto zdecydować się na trening personalny w Gdańsku. Co takiego da Ci trener personalny Gdańsk czy trener osobisty Gdańsk, czego nie uzyskasz podczas zajęć grupowych w klubie fitness czy samodzielnych treningów na siłowni? Trenerka personalna z grupy Move4Life, a więc Kasia Kołakowska lub Paulina Szydlik, a także prywatny trener Gdańsk, czyli Łukasz Kończak lub Hubert Krawczyk, to gwarancja uzyskania świetnych efektów przy zachowaniu zdrowia, wysokiego poziomu motywacji, energii i dobrego humoru. Z nimi poznasz najlepsze zestawy ćwiczeń dopasowane do Twojej budowy, możliwości i efektów, które chcesz osiągnąć. Wymodelujesz sylwetkę, zredukujesz tkankę tłuszczową i masę ciała, rozbudujesz tkankę mięśniową, skorygujesz postawę ciała, wzmocnisz wytrzymałość i kondycję. Uzyskasz też cenne wskazówki żywieniowe i dotyczące korekty wzorca ruchowego.

 

 

Pojedynczy trening personalny 160 80 zł

Zacznij z Nami treningi i skorzystaj z promocji na pierwszy pakiet! Cena karnetu przy współpracy z trenerem tylko 99 zł!

PAKIET BASIC

 • 550zł
 • teraz 500 zł
 • 4 treningi personalne
 • ważność 30 dni

PAKIET INTERMEDIATE

 • 1000 zł
 • teraz 900 zł
 • 8 treningów personalnych
 • ważność 30 dni

PAKIET ADVANCED

 • 1450 zł
 • teraz 1300 zł
 • 12 treningów personalnych
 • ważność 30 dni

PAKIET EXPERT

 • 1850 zł
 • teraz 1650 zł
 • 16 treningów personalnych
 • ważność 30 dni

Posiadamy własny zespół trenerski. Trenerzy PRO przedstawiają zindywidualizowaną ofertę!

Trening personalny (indywidualny, prywatny) Gdańsk – zespół

Uważasz, że przyszła pora na zmianę nawyków? Chcesz wprowadzić w swoje życie więcej ruchu i zmienić swoją sylwetkę? Potrzebny jest Ci trener personalny. Gdańsk oferuje wielu specjalistów. Wśród nich uznanie klientów zyskał m.in. zespół Move4Life. To właśnie wśród nich znajdziesz Kasię Kołakowską, Paulinę Szydlik, Łukasza Kończaka i Huberta Krawczyka, a więc specjalistów oferujących m.in. treningi personalne (Gdańsk-Wrzeszcz). Każda z tych osób ma wieloletnie doświadczenie w pracy trenera personalnego. Każdy jest pasjonatem aktywności fizycznej i jej korzystnego wpływu na wygląd i zdrowie ludzi. Nie spoczywają na laurach i stale się rozwijają oraz dokształcają, m.in. z zakresu odżywania i suplementacji.

 

Trener personalny Gdańsk – jak zacząć?

Trening z trenerem personalnym to najlepszy sposób na uzyskanie konkretnych efektów dotyczących wyglądu ciała. Profesjonaliści z Move4Life dobiorą dla Ciebie takie ćwiczenia, które nie tylko przyniosą szybko efekty, ale też będą w zasięgu Twoich możliwości wydolnościowych. Co więcej, będą one bezpieczne i pozwolą Ci funkcjonować bez kontuzji. Jak zacząć trening personalny? Gdańsk to teren działania Move4Life. Skontaktuj się z jednym z trenerów, ustal termin pierwsze spotkania i przyjdź w pełnej gotowości do zmian. Nie obawiaj się, że nie podołasz fizycznie. Każdy ze specjalistów Move4Life to nie tylko wyśmienity trener personalny, ale też osoba, która Cię nie tylko zmotywuje do wytężonej pracy, ale też wesprze.

Nie czekaj ze zmianami na nowy rok, dzień urodzin czy po prostu lepszy dzień. Już dziś napisz lub zadzwoń do Kasi, Pauliny, Łukasza lub Huberta! Pierwszy ruch wykonaj samodzielnie, a w kolejnych zyskasz wspierającego kompana!