Zespół Trenerów Personalnych | MOVE4LIFE

Studio Treningów Personalnych MOVE4LIFE. Zespół.

TRENER PERSONALNY KASIA KOŁAKOWSKA

Cześć! O to kilka najważniejszych zdań o mnie. Jestem trenerem personalnym z kilkuletnim stażem pracy z podopiecznymi. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno na wielkometrażowych siłowniach jak małych studiach treningu personalnego. Ukończyłam AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz AWFiS w Gdańsku. Miałam to szczęście poznać różne formy ruchy i przekonać się, że ograniczenia są tylko w głowie. Zostałam instruktorem piłki siatkowej, kettbell, zapasów, podnoszenia ciężarów. Poza tym swoją wiedzę ciągle pogłębiam poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach związanych z tematyką treningu, suplementacji i odżywiania.

Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Ukształtował potrzebę ruchu i dyscyplinę. Pokochałam siłownię, za możliwość wszechstronnego dbania o swoje zdrowie. Cieszę się, że mogę dzielić się swoją pasją. Uwielbiam pracę z podopiecznymi. Ogromną satysfakcję dają mi ich postępy i uśmiechy na twarzy. Jeśli chcesz się dobrze czuć w swoim ciele i zadbać o zdrowie zapraszam do współpracy.

TRENER PERSONALNY ŁUKASZ KOŃCZAK

Nazywam się Łukasz Kończak i jestem licencjonowanym trenerem personalnym oraz instruktorem ćwiczeń siłowych. Dodatkowo prowadzę wykłady dla innych trenerów. Ukończyłem również kurs trenera przygotowania motorycznego.

Uwielbiam pracować z ludźmi, sprawiać, by ich życie stawało się lepsze i zdrowsze. Na co dzień pracuje z podopiecznymi, którzy dążą mnie sporym zaufaniem. W treningu najważniejsze jest zdrowie mojego klienta. Najbardziej cieszą mnie i motywują ich postępy.

TRENER PERSONALNY HUBERT KRAWCZYK

Trener Personalny Hubert. Uginanie przedramione ze sztangą. Akcesoria.

Nazywam się Hubert Krawczyk i ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, nauczycielem i instruktorem pływania. Ze sportem miałem styczność od dziecka. Trenowałem 8 lat pływanie, gdzie udało mi się wywalczyć złoty medal na Mistrzostwach Polski.

Dzięki doświadczeniom związanym ze sportem poznałem co to znaczy ciężka praca, wytrwałość w dążeniu do celu, wysoka motywacja i systematyczność każdego dnia.


Ukończyłem wiele kursów z zakresu treningu siłowego, odżywiania, suplementacji i regeneracji. Ciągły rozwój i zdobytą wiedzę kieruję w stronę podopiecznych, żeby pomóc im w osiągnięciu każdego celu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi.

Jako trener pomogę Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, zadbam o 100% motywacji i poprawę Twojej sprawności.

TRENER PERSONALNY PAULINA SZYDLIK

Trener Personalny Paulina.

Od małego nie potrafiłam usiedzieć w miejscu, tańczyłam 8 lat. Po kontuzji zaczęłam zagłębiać się w biomechanikę, fizjologię i anatomię ciała, które z pewnością pomagają mi w pracy z ludźmi.

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na specjalizacji instruktor zajęć fitness. Certyfikowany trener personalny, miłośniczka zdrowego stylu życia i treningów, szczególnie siłowni, która pomogła mi wyjść z zaburzeń odżywiania. Zajmuję się również pisaniem artykułów dotyczących racjonalnego żywienia, treningów czy suplementacji. Stawiam na zdrowy rozsądek i balans. Zawsze chętnie służę pomocą i przekazuje swoje spostrzeżenia oraz rady.

Trener Personalny Paulina.

TRENER PERSONALNY PATRYCJA DEJA

Absolwentka AWFiS, certyfikowany Trener Personalny, a także Nauczyciel Wychowania Fizycznego oraz gimnastyki korekcyjnej. Patrycja jest również trenerem Piłki Siatkowej, która towarzyszy jej w codziennym żuciu również jako pasja. Posiada także certyfikat PFS Choreografia Fitness. Absolwentka psychologii Sportu na Uniwersytecie Gdańskim.

Nic nie sprawia jej większej przyjemności jak pomaganie innym w drodze do osiągnięcia ogólnej sprawności i wymarzonej wersji siebie. Stawia przede wszystkim na zdrowie i szczególną uwagę zwraca na prawidłową technikę ćwiczeń.

Jej ulubiony cytat: „Uwierz w siebie tak mocno, że światu nie pozostanie nic i innego jak uwierzyć w Ciebie”

TRENER PERSONALNY ALEKSANDRA ŁUKANOWSKA

Cześć! Nazywam się Ola Łukanowska, jestem certyfikowanym trenerem personalnym, trenerem pływania jak i instruktorem pilates. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat, przez co ruch jest dla mnie formą wyrażania siebie jak i misją poprawy jakości życia innych. Swoje doświadczenie zawodowe zbierałam zarówno w Polsce jak i w Hiszpanii, gdzie odbyłam liczne szkolenia, jak i pogłębiałam swoją pasje do tańca latino 😊

Jako trener skupiam się na zrozumieniu potrzeba każdej osoby oraz funkcjonalno – integralnym rozwoju w przyjaznej atmosferze. Chętnie pomagę w postawieniu pierwszych kroków na siłowni, odnalezieniu równowagi, redukcji wszechobecnych napięć w ciele, wzmocnieniu, jak i rehabilitacji po kontuzjach. Bardzo lubię wykorzystywać holistyczne podejście do życia w swoich treningach, używając takich narzędzi jak ćwiczenia oddechowe, trening uważności, metody relaksacji. Dodatkowo oferuję możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim lub hiszpańskim.

„Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”

Zapraszam! 😊

TRENER PERSONALNY PATRYK PIOTROWSKI

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Całe moje życie jest związane jest z aktywnością fizyczną. Próbowałem różnych sportów i w pływaniu zostałem najdłużej. To sprawiło, że zostałem instruktorem pływania i mam doświadczenie w ratownictwie wodnym.

Obecnie jestem też żołnierzem wojsk obrony terytorialnej.

Po zakończeniu treningów pływackich od razu przerzuciłem się na treningi siłowe, które mnie całkowicie pochłonęły i obecnie wszystko co jest związane z kształtowaniem sylwetki i rozwijaniem siły jest moją pasją. Od 17 roku życia zacząłem intensywnie zagłębiać wiedzę w tym temacie i przekładać ją na praktykę.

Największą satysfakcję dają mi widoczne efekty u podopiecznych, którym mogę wskazać drogę jak osiągnąć dany cel unikając wielu błędów, które ja popełniałem w przeszłości. Wszystko idzie do przodu i żeby być dobrym trenerem trzeba się nieustannie rozwijać, to się nie zmieni i na to kładę duży nacisk. Współpracując ze mną dbam o to by treningi były dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszam do współpracy.

TRENER PERSONALNY MATEUSZ SZKWAREK

Cześć. Nazywam się Mateusz. Od dziecka interesuję się sportem. Początkowo moją wiodącą dyscypliną była piłka nożna. Lecz, gdy 8 lat temu zacząłem chodzić na siłownie, trening siłowy całkowicie mnie pochłonął. Przez ten czas zrobiłem kurs trenera personalnego oraz liczne szkolenia z zakresu treningu, a także brałem udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym.

Uzyskałem tytuł licencjata na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, na której obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku Sport. Podczas studiów uzyskałem legitymacje instruktorskie tj. Instruktor fitness – ćwiczenia siłowe oraz Instruktor fitness- Kinezygerontoprofilaktyka. Posiadam również legitymację trenera piłki nożnej UEFA C.

Uwielbiam ruch w każdej postaci. Bardzo interesuję mnie rozwijanie zdolności motorycznych człowieka. Próbowałem swych sił w biegach średnio oraz długodystansowych oraz kickboxingu (a w wolnych chwilach dalej próbuje). Bardzo chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z treningiem. Z wielką przyjemnością pomogę ci zrealizować twój wymarzony cel treningowy w bezpieczny i prawidłowy sposób.

TRENER PERSONALNY AGNIESZKA KARCZEWSKA

Nazywam się Agnieszka Karczewska, jestem trenerem personalnym oraz studentką V roku fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. 

Praca z ludźmi dodaje mi skrzydeł. Moją misją jest pomoc w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Dzięki wiedzy z dziedziny fizjoterapii, treningi prowadzę nie tylko w oparciu o indywidualne cele, sylwetkowe i zdrowotne, ale także by zapobiegać dysfunkcjom układu ruchu swoich podopiecznych.

Przygodę ze sportem rozpoczęłam w wieku 15 lat, od biegów długodystansowych. W kolejnych latach, do grona sportowych zainteresowań dołączyły między innymi wspinaczka – bouldering, taniec i siłownia.

Serdecznie zapraszam na treningi personalne 😉