Zespół Trenerów Personalnych | MOVE4LIFE

Studio Treningów Personalnych MOVE4LIFE. Zespół.

TRENER PERSONALNY KASIA KOŁAKOWSKA

Trener Personalny Kasia. Podciąganie. Kobieta na siłowni.

Cześć! O to kilka najważniejszych zdań o mnie. Jestem trenerem personalnym z kilkuletnim stażem pracy z podopiecznymi. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno na wielkometrażowych siłowniach jak małych studiach treningu personalnego. Ukończyłam AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz AWFiS w Gdańsku. Miałam to szczęście poznać różne formy ruchy i przekonać się, że ograniczenia są tylko w głowie. Zostałam instruktorem piłki siatkowej, kettbell, zapasów, podnoszenia ciężarów. Poza tym swoją wiedzę ciągle pogłębiam poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach związanych z tematyką treningu, suplementacji i odżywiania.

Trener personalny Kasia. Tureckie wstawanie. Kobieta na siłowni.

Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Ukształtował potrzebę ruchu i dyscyplinę. Pokochałam siłownię, za możliwość wszechstronnego dbania o swoje zdrowie. Cieszę się, że mogę dzielić się swoją pasją. Uwielbiam pracę z podopiecznymi. Ogromną satysfakcję dają mi ich postępy i uśmiechy na twarzy. Jeśli chcesz się dobrze czuć w swoim ciele i zadbać o zdrowie zapraszam do współpracy.

TRENER PERSONALNY ŁUKASZ KOŃCZAK

Trener Personalny Łukasz. Przysiad bułgarski na trx. Uśmiech. Energia.

Nazywam się Łukasz Kończak i jestem licencjonowanym trenerem personalnym oraz instruktorem ćwiczeń siłowych. Dodatkowo prowadzę wykłady dla innych trenerów. Ukończyłem również kurs trenera przygotowania motorycznego.

Trener personalny Łukasz. Sanki. Trening motoryczny.

Uwielbiam pracować z ludźmi, sprawiać, by ich życie stawało się lepsze i zdrowsze. Na co dzień pracuje z podopiecznymi, którzy dążą mnie sporym zaufaniem. W treningu najważniejsze jest zdrowie mojego klienta. Najbardziej cieszą mnie i motywują ich postępy.

TRENER PERSONALNY HUBERT KRAWCZYK

Trener Personalny Hubert. Uginanie przedramione ze sztangą. Akcesoria.

Nazywam się Hubert Krawczyk i ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, nauczycielem i instruktorem pływania. Ze sportem miałem styczność od dziecka. Trenowałem 8 lat pływanie, gdzie udało mi się wywalczyć złoty medal na Mistrzostwach Polski.

Trener Personalny Hubert. Prostowanie przedramion na wyciągu. Trening ramion.

Dzięki doświadczeniom związanym ze sportem poznałem co to znaczy ciężka praca, wytrwałość w dążeniu do celu, wysoka motywacja i systematyczność każdego dnia. Ukończyłem wiele kursów z zakresu treningu siłowego, odżywiania, suplementacji i regeneracji. Ciągły rozwój i zdobytą wiedzę kieruję w stronę podopiecznych, żeby pomóc im w osiągnięciu każdego celu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi.

Jako trener pomogę Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, zadbam o 100% motywacji i poprawę Twojej sprawności.

TRENER PERSONALNY PAULINA SZYDLIK

Trener Personalny Paulina.

Od małego nie potrafiłam usiedzieć w miejscu, tańczyłam 8 lat. Po kontuzji zaczęłam zagłębiać się w biomechanikę, fizjologię i anatomię ciała, które z pewnością pomagają mi w pracy z ludźmi.

Trener Personalny Paulina.

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na specjalizacji instruktor zajęć fitness. Certyfikowany trener personalny, miłośniczka zdrowego stylu życia i treningów, szczególnie siłowni, która pomogła mi wyjść z zaburzeń odżywiania. Zajmuję się również pisaniem artykułów dotyczących racjonalnego żywienia, treningów czy suplementacji. Stawiam na zdrowy rozsądek i balans. Zawsze chętnie służę pomocą i przekazuje swoje spostrzeżenia oraz rady.