Gabinet masażu Gdańsk Wrzeszcz

W MOVE4LIFE holistycznie możesz zadbać o zdrowie. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje regeneracji bądź chwili relaksu zapraszamy do dedykowanego gabinetu masażu. Gabinet ma dużo naturalnego światła, po zachodzie słońca również jest klimatycznie. Dodatkowo odpręż się przy uspokajającej muzyce. Jeśli czujesz potrzebę kąpieli po masażu tuż obok jest kabina prysznicowa.

Jednak sam gabinet to nie wszystko. Do Naszego zespołu dołączył masażysta. Nazywa się Kevin Kokoszka. O to kilka najważniejszych zdań o nim.

  • jest młodą ambitną osobą, ma 23 lat i aż 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnego masażu, łączy pracę ze studiami,
  • ukończył specjalizację z odnowy biologicznej,
  • pasjonata plus specjalista w swojej dziedzinie,
  • gorąco polecamy!

Na co dzień stale się dokształcam, zgłębiam wiedzę na temat technik wykonywania masażu, na podstawie książek oraz najnowszych badań, a także uczestniczę w szkoleniach.Kevin pomoże rozluźnić napięte mięśnie. Zrelaksuje organizm po ciężkim dniu. Przyśpieszy proces regeneracji. Bez wysiłku i bólu poprawi funkcjonalność Twojego ciała. Jego ręce są przygotowanie aby Tobie pomoc i sprostać Twoim oczekiwaniom.

Dostępne rodzaje masażu:

Masaż klasyczny

Masaż relaksacyjny

Masaż leczniczy

Masaż sportowy

Masaż gorącymi kamieniami*

oraz wiele innych dowiedz się i przekonaj sam

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!

Cennik

Masaż godzinny – 180 zł

Masaż półgodzinny – 100 zł

*Koszt – 180 zł